Winobranie Francja zarobki

Winobranie Francja zarobki

Ile można zarobić na winobraniu we Francji? Jakie są zarobki? Ile pieniędzy można przywieźć ze sobą po winobraniu? Winobranie Francja Zarobki – odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania odnośnie tego ile można zarobić na wyjeździe. W tym wpisie opiszemy dokładnie jakich zarobków można spodziewać się za cały wyjazd i dokładnie opiszemy wszystkie stawki wynagrodzenia.

winobranie francja zarobki

Zarobki na winobraniu zależne są od kilku czynników takich jak: ilość przepracowanych godzin, płaca minimalna we Francji, atrakcyjne dodatki za przepracowane godziny oraz od tego jak udany był sezon zbiorów.

Ile można zarobić na winobraniu we Francji?

Uczestnik winobrania może zarobić około 1000 euro za 2 tygodnie pracy na wyjeździe. Zarobki na godzinę to 10,15 euro (dane na rok 2020). Jednak zarobek na winobraniu może być zdecydowanie większy. Stawka 10,15 euro obejmuje tylko 35 godzinny tydzień pracy.

Tabela zarobków na winobraniu we Francji

Od 1 do 35 godziny:10,15 €
Od 36 do 44 godziny:12,68 €
Od 45 godziny:15,22 €

Winobranie Francja – zarobki w systemie godzinowym

Model, w którym rozliczamy pracę na winobraniu godzinowo jest bardzo atrakcyjny. Za każdą przepracowaną godzinę w tygodniu powyżej 35 godzin otrzymujemy dodatkowe wynagrodzenie. Posłużmy się przykładem. 6 dni pracy w tygodniu po 9 godzin dziennie to łącznie 54 godziny.

  • 35 godzin – 335,25 euro
  • 36-44 godzin – 114,12 euro
  • 45-54 godzin – 152,2 euro

Łącznie można zarobić 621,57 euro za 54 godziny pracy podczas zbiorów winogron.

Zbiory winogron Francja – zarobki w pracy na akord

Winobranie Francja, zarobki mogą też być rozliczane na akord. Zarobki w takim modelu wynoszą zazwyczaj od 70 do 100 euro dziennie, w zależności od tego ile kilogramów winogron uda się zebrać całej grupie. My jednak postanowiliśmy, że zorganizujemy pracę w systemie godzinowym. Po wielu latach organizowania pracy w winnicach doszliśmy do wniosku, że praca na akord potrafi zepsuć całe doświadczenie jakim jest winobranie. Chcemy aby nasze wyjazdy były czymś więcej niż pracą. Wybierając wyjazd z Projekt Winobranie decydujesz się na przygodę, która pozwoli Ci poznać kulturę winiarską Beujolais oraz nawiązać nowe znajomości z innymi uczestnikami, którzy też chcą odpocząć od codziennego zgiełku wielickich miast Polski.

Galeria zdjęć – Winobranie Francja

FAQ

Ile wynosi stawka godzinowa na winobraniu?

Stawka godzinowa wynosi 10,15 € do 35 godziny pracy w tygodniu, 12,68 € do 44 godziny i 15,22 € za każdą godzinę powyżej.

Winobranie Francja – jakie są zarobki po 2 tygodniach pracy?

Uczestnik wyjazdu może zarobić w okolicach 1000 € po 2 godzinach pracy na winobraniu we Francji.

W jakim modelu rozliczane są zbiory winogron?

Winobranie na naszych wyjazdach to praca w modelu godzinowym. Nie stosujemy pracy na akord.

Ile godzin dziennie pracujemy na winobraniu?

Podczas winobrania uczestnicy pracują około 8 godzin dziennie, przez 5-6 dni w tygodniu. Czas ten może zostać wydłużony po konsultacji z uczestnikami oraz właścicielem winnicy.