Zbiór winogron opinie

Zbiór winogron opinie

Wielu przyszłych uczestników winobrania chce przed wyjazdem sprawdzić opinie uczestników zbiorów z lat poprzednich. Dlatego postanowiliśmy zebrać i przedstawić takie recenzje w jednym miejscu. Winobranie Francja Opinie – jaką ocenę ma zbiór winogron?

Osoby pracujące przy zbiorach winogron często podkreślają w swoich opiniach, że faktycznie jest to wymagająca, fizyczna praca. Nie da się temu zaprzeczyć, praca w słońcu potrafi zmęczyć. Pomimo tego w wypowiedziach pomocników przejawia się często zadowolenie z klimatu jaki panuje podczas winobrania oraz uwagi o możliwości poznania nowych ludzi.

Winobranie to nie tylko prac, ale też ludzie, klimat i nierzadko ucieczka od zgiełku wielkiego miasta. Właśnie dlatego zbiór winogron przez lata wyrobił sobie taką dobrą renomę i zbiera pozytywne opinie.

Projekt Winobranie Opinie naszych uczestników

Od wielu lat jeżdżę z tą firmą. Polecam z czystym sumieniem:
https://www.facebook.com/JobDirect/

Opinia o Projekt Winobranie

Organizacja całego winobrania na duży plus. Fajnie, że firma załatwia wszystkie formalności związane z wyjazdem. No i wino 😉

Opinia o Projekt Winobranie

Na winobraniu panuje świetna atmosfera, szczególną robotę robi nocleg w winnicy.

Opinia o Projekt Winobranie

Winobranie to ciężka praca, ale dla mnie to przede wszystkim ludzie i czas kiedy można nawiązać nowe znajomości, które wychodzą później poza zbieranie winogron.

Opinia o Projekt Winobranie

Zbiór winogron – pozytywne opinie zebrane z Internetu

Poniżej przedstawiamy pozytywne opinie o winobraniu zebrane z Internetu.

Dla mnie to przede wszystkim ludzie, chyba najlepsi jakich spotkałam w życiu. Tam poznaje się prawdziwych przyjaciół – wszyscy ciężko pracujemy, ale też bawimy się niezależnie od tego jakie życie prowadzimy na co dzień. A na zbiory przyjeżdżają nie tylko „sezonowcy”, ale też osoby, które mają tzw. „normalną” pracę. Traktują to jako urlop. I nie ma się co dziwić. Na winobraniu przy jednym stole siadają biedni z bogatymi, młodzi ze starszymi a między nami wędrują kosze z bagietkami i musztarda. No i oczywiście wino, które powstało dzięki pracy naszych poprzedników. Jest w tym coś magicznego.

Opinia Dodo z bloga dodoknitter.pl

Byłam na północy Francji, niestety tylko 2 tygodnie. Pracowałam od 8 do 10 godzin. Każda minuta nadgodziny była zapisywana. Po odliczeniu mieszkania/jedzenia/innych rzeczy za tydzień wyszło z tego co pamiętam około 600 euro.

Opinia zportalu Vinted.pl

Ja byłam w tamtym roku, w tym jadę w to samo miejsce do Dijon. Praca 8-18, o godz 9 dawali croissanty i wino, 12-14 sjesta. 10e/h na czysto. dojazd do pracy (mielismy swoj samochod, oni nam tankowali, reszta osob busem) media, mieszkanko (wynajęty domek w stylu ikea bardzo dobre warunki). Praca ok, wiadomo czasem ciężko, ludzie super. My byłyśmy około 2,5 tygodnia, Ci co chcieli zostawali dłużej bo potem zbierali gdzieś przy morzu, Burgundii, w Hiszpanii itd.

Opinia zportalu Vinted.pl

Negatywne opinie o zbiorach winogron we Francji

Pomimo wielu zalet winobrania jest też grono osób niezadowolonych. Pewnie zastanawiasz się dlaczego, już spieszymy z odpowiedzią. Nie decyduje o tym sama specyfika winobrania, najważniejsze jest to z kim jedziesz i na jakich warunkach. Znaczenie ma to czy  jest to praca na akord czy w rozliczeniu godzinowym oraz z jaką agencją zaczynasz zbiór winogron. Właśnie dlatego opinie o winobraniu potrafią być tak różne. Część uczestników trafia na niezorganizowane agencje lub takie, które nastawione są tylko i wyłącznie na zysk. W takiej sytuacji z relaksującego wyjazdu pełnego wrażeń zbiór winogron może stać się nieprzyjemnym obowiązkiem. Stąd właśnie biorą się negatywne opinie o zbiorach winogron.

Nie polecam. Organizacja zerowa. To co było ustalone przed wyjazdem nie zgadzało się z tym, co zastaliśmy na miejscu, nikt z kierownictwa nie mówił po francusku i nasza koleżanka musiała wszystko załatwiać (nawet jej nie poproszono, tylko kazano), przerwy liczone co do minuty, a najgorsze jest to jak Pani koordynator, która sama nie ścinała winogron, organizować też nie organizowała, bo nie znała języka, chodziła za ludźmi traktując ich jakby byli w obozie pracy i za przeproszeniem gnoiła ich, dodatkowo podburzała grupę przeciwko pojedynczym osobom.

Negatywna opinia o innej agencji

Galeria

FAQ

Jakie są opinie o winobraniu?

Opinie o samym winobraniu są w większości pozytywne. To bardzo ciekawe doświadczenie, które łączy w jednym miejscu wiele osób z różnych grup społecznych. Na miejscy wszyscy wspólnie pracują poznając jednocześnie winiarską kulturę Beujolais.

Zbiór winogron, jakie są pozytywne opinie?

Zbiór winogron – opinie bardzo często podkreślają atmosferę pracy na winobraniu oraz możliwość poznania nowej kultury i ludzi. Uczestnicy zwracają też uwagę na dobrą organizację oraz zarobki.

Winobranie Francja, jakie są negatywne opinie?

Negatywne opinie o winobraniu we Francji zawierają często informacje o braku dobrej organizacji wyjazdu. Uczestnicy skarżą się też na brak znajomości francuskiego. Dlatego bardzo ważne jest to aby wybrać odpowiednią agencję, z którą zorganizujesz wyjazd.

Jakie są opinie o projekt Winobranie?

Sprawdź i przekonaj się sam 🙂 Zorganizowaliśmy już wyjazdy dla setek zadowolonych uczestników.